Pages Navigation Menu

Nieoficjalna strona Phila Collinsa

Going Back - Phil Collins
phil-collins-brother-bear
phil-collins-testify
phil-collins-tarzan
phil-collins-dance-into-the-light
phil-collins-both-sides
phil-collins-serious-hits-live
phil-collins-but-seriously
phil-collins-no-jacket-required
phil-collins-hello-i-must-be-going
phil-collins-face-value

Phil Collins powróci z nowym materiałem?

Phil Collins powróci z nowym materiałem?

Wczoraj (21.11.2014) odbyła się premiera musicalu Tarzan w Stuttgarcie w Niemczech. Phil Collins oczywiście był obecny na premierze spektaklu, w którym główną rolę grała jego muzyka i teksty piosenek. Światowa premiera tego musicalu miała miejsce na Broadwayu w maju 2006 r. w Richard Rodgers Theatre. Musical jest efektem pracy Disney Theatrical Productions, które to przedstawiało już np. Króla Lwa.

Nie było by w tym nic szczególnie wartego uwagi, gdyby nie słowa Phila Collinsa które udało się wyłowić komuś z redakcji somethingelsereviews.com. Jak wiadomo Phil dawno temu ogłosił że udał się na emeryturę, tłumacząc to również kłopotami zdrowotnymi, problemami z kręgosłupem. Odsyłany z kwitkiem był każdy, kto próbował się dowiedzieć o jakichś ewentualnych nowych podejściach Phila do stworzenia czegoś nowego. Tymczasem, podczas wywiadów przy okazji wspomnianej wyżej premiery, Collins wyznaje że jego synowie namawiają go do powrotu na scenę. Mało tego, potwierdza że jest na bardzo wczesnym stadium komponowania kilku nowych rzeczy.

“I’m starting to think that I could do something new again,”.
Czy zatem Phil Collins powróci z nowym materiałem?

Hmmm… nie wiem czy po Testify mam odwagę słuchać nowych produkcji. Cóż. Trzeba jednak wierzyć, że jeśli słowa te potwierdzą się, a potem urzeczywistnią, to że będziemy mieli do czynienia z czym nie koniecznie przebojowym, ale choć ciekawym czy inspirującym. Mimo obaw, pokładam wiarę 🙂

‘Tarzan’ the Musical Premiere, Stuggart, Germany – 21 Nov 2013, Photo by Willi Schneider/Rex/REX USA (1825019g)

Ciekawy wpis?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Nikt jeszcze nie oceniał. Bądź pierwszy :)

Loading...

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *